درباره ما

گروه معماری خشت دوم از سال 95 فعالیت خود را در راستای طراحی معماری، طراحی نما، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی ویلا، بازسازی منزل و محل کار و طراحی غرفه نمایشگاهی آغاز نموده و با کسب تجربه از اساتید برجسته و مطرح کشور در صنعت معماری توانسته است مهارت قابل توجه‌ای در زمینه طراحی  کسب نماید و هم اکنون با جذب و استخدام معماران جوان و با‌سلیقه، با شناخت متریال، نکات اجرایی و قواعد طراحی، پتانسیل بالایی در ارائه طرح‌های متنوع، بروز و اجرایی دارد.

گروه معماری خشت دوم با بهره‌گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراح و مهندس مجرب خود، برخورداری از امکانات گسترده اجرایی و عمرانی منطبق با معیارهای بین‌المللی و همچنین بومی‌سازی دانش و بکارگیری الگوهای روز معماری جهان توانسته است نقش به سزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه‌های ویلایی، تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و شهری داشته باشد.

یکی از دغدغه‌های اصلی این گروه بررسی و تدوین نحوه طراحی از نظر تولید فرم و فضا و نیز گسترش تکنیک‌های خلاقیت در طراحی معماری بوده است.

پیدایش بناهایی خوب و ارزشمند، حاصل همکاری و همفکری معماران و کارفرمایان بوده است. به همین منظور در این گروه بیش از هر چیز تعامل بین طراح به عنوان قطب علمی و اجرایی پروژه و کارفرما به عنوان تصمیم گیرنده قطعی برای ملاحظات اقتصادی پروژه، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.